pc1
pc
نئوکارگزاری نوین
در دنیای امروزی، آنچه موجب تفاوت‌ و برتری در ارائه خدمات شده، تعداد و تنوع آنها نیست. چون در کوتاه‌ترین زمان ممکن همه‌ی رقبا به تعداد و تنوعی یکسان از خدمات دست خواهند یافت. این روزها برتری در کیفیت و نحوه‌ی ارائه خدمات است. اما در صورتی که این دو ویژگی مبتنی بر سرعت، بسترهای فناوری اطلاعات، فرآیندهای غیر حضوری بنا شده باشند می‌توانند ابزار رقابتی قابل اتکا و متمایز کننده‌ای محسوب شوند. اینجا و در نئوکارگزاری نوین:
فعالیت‌های متعدد، متنوع و باکیفیت، به صورت الکترونیکی و غیرحضوری، در لحظه، آنی و بدون نیاز به تاییدیه کارگزاری ارائه خواهد شد.

سهولت در انجام کارها ایده آل ماست
 هدف نئوکارگزاری، ارائه خدمات به راحت ترین روش ممکن است.
ثبت نام آنی

ثبت نام آنی نئوکارگزاری نوین فرآیندی بروز و پیشرو در فرآیند ثبت نام مشتریان است. فرآیندی که ثبت نام و انعقاد قراردادها، همه در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود. ثبت نام آنی نه تنها در بستر الکترونیکی صورت می‌پذیرد، بلکه نیازی نیست شما مدرک یا مستنداتی در سامانه بارگذاری نمایید.

همگام سازی سجام

در صورتی که هر یک از اطلاعات ثبتی خود را در سامانه سجام تغییر داده یا بروز رسانی نمودید، با استفاده از نئوکارگزاری نوین و تنها با یک کلیک، تغییرات صورت پذیرفته در سامانه سجام را در کارگزاری نیز بروز رسانی نمایید.

افزودن شماره حساب

با استفاده از نئوکارگزاری نوین، به راحتی و در چند ثانیه می‌توانید هر حساب دلخواه خود را بدون مراجعه به کارگزاری یا آن که ملزم به ارائه درخواست و تکمیل نمودن فرمی باشید، در سامانه کارگزاری معرفی و به ثبت برسانید. حتی این امکان وجود دارد تا بلافاصله وجه بستانکاری خود را به صورت برداشت آنی از کارگزاری به حساب یاد شده واریز نمایید.

برداشت وجه آنی

بدون تردید برداشت وجه آنی خدمتی متمایز از نئوکارگزاری نوین است. هرکجا که باشید و در هر زمان از شبانه روز، می‌توانید مانده‌ی بستانکاری خود نزد کارگزاری را به صورت آنی و بدون انتظار دریافت تاییدیه از سوی کارگزاری، به هر حسابی که تمایل دارید واریز کرده و استفاده نمایید.

سوالی دارید ؟
برای ثبت نام در نئوکارگزاری نوین میبایست به آدرس my.nibb.ir مراجعه کرده و پس از طی کردن مراحل ثبت نام که شامل اهراز هویت تلفن و کد ملی شما، امضای قرارداد ها و .... میتوانید از خدمات نئوکارگزاری نوین بهره ببرید.
بعد از ثبت درخواست داخل پنل نئوکارگزاری نوین به صورت خودکار حداکثر 5 الی 10 دقیقه تایید تراکنش شما توسط سیستم به طول می انجامد و پس از تایید سیستم این مبلغ به صورت آنی به حساب های بانک سامان و به صورت پایا به سایر حساب های بانکی واریز میشود. تمامی مراحل برداشت وجه آنی به صورت لحظه ای از طریق sms به اطلاع شما میرسد.
ثبت نام در نئوکارگزاری نوین همان ثبت نام در کارگزاری است که به شیوه ای نوین به صورت لحظه و آسان تر انجام میشود که بلافاصله بعد از ثبت نام در نئوکارگزاری نوین تمامی دسترسی های شما برای سامانه های آنلاین و آفلاین و.. ایجاد میشود
بلی تمامی بانک های موجود و فعال داخل کشور برای افزودن به حساب کاربری قابل استفاده و احراز هستند .
سوالی دارید ؟ با ما در ارتباط باشید