افزودن شماره حساب

افزودن شماره حساب

نویسنده: واحد پذیرش

دسته بندی: بلاگ
2 دقیقه زمان مطالعه
۱۴۰۱/۱۲/۱۸

شما در طول دوران فعالیت کاری و زندگی خود، بنا به دلایل مختلف در هر مقطعه‌ای از چند حساب بانکی متعدد استفاده می‌نمایید. حتی گاهی به ضرورت مجبور خواهید شد حساب جدیدی نزد یکی از بانک‌ها افتتاح کنید. اما در عملیات با شرکت‌های کارگزاری معمولاً از یک یا دو شماره حساب استفاده کرده و برای دریافت وجوه بستانکاری خود آنها را به کارگزاری معرفی و در سامانه به ثبت رسانده‌اید.
نکته مهم آن که در فرآیند رایج و متداول فعلی در صنعت کارگزاری، برای افزودن هر شماره حسابی در سامانه کارگزاری، مشتری باید به صورت حضوری به یکی از دفاتر کارگزاری مراجعه کرده و با تکمیل نمودن فرم مخصوص و اعلام شماره حساب جدید مورد نظر، درخواست خود را به کارگزاری اعلام نماید. در چنین فرآیندی، در نهایت پس از بررسی لازم، افزودن شماره حساب جدید مشتری در سامانه، توسط کاربر کارگزاری انجام خواهد شد.
با استفاده از نئوکارگزاری نوین، به راحتی و در چند ثانیه می‌توانید هر حساب دلخواه خود را بدون مراجعه به کارگزاری یا آن که ملزم به ارائه درخواست و تکمیل نمودن فرمی باشید، در سامانه کارگزاری معرفی و به ثبت برسانید. حتی بلافاصله وجه بستانکاری خود را به صورت برداشت آنی از کارگزاری به حساب یاد شده واریز نمایید.  

در نئوکارگزاری نوین، همه چیز آنی و در لحظه است، هیچ عملیاتی نیاز به مراجعه یا در انتظار تایید کارگزاری نخواهد بود.

بورس کالامعاملات آنلاین اکسیرمعاملات آنلاین قدیممعاملات آفلاینسهام عدالت